Can Nakliyat

ambalajlama

Evinizi taşımaya başlamadan önce ambalajlama çalışmamızı büyük özen ve dikkat göstererek gerçekleştiriyoruz ve eşyalarınızın taşıma sırasında hasar görmeden nakledilmesini sağlıyoruz. Evden eve nakliyat hizmetlerinde en önemli unsurlardan olan ambalajlama çalışmasını kaliteli bir şekilde yapıyor olmamız sayesinde müşterilerimize sorunsuz bir taşınma sağlıyoruz.

ambalajlama

Eşyalarınızın tamamı en iyi ve eşya türüne en uygun ambalaj malzemeleri kullanılarak paketlenmektedir. Ambalajlama çalışmamızda kullandığımız malzemeler hava kabarcıklı naylonlar, streç filmler, kraft kağıt ve ambalaj kağıtları, sağlam ve dayanıklı karton koliler, karton ve plastik fıçılar, temiz battaniyelerden oluşmaktadır.

Araçlarımızda her zaman eşyalarınızın en iyi şekilde ambalajlanmasını sağlayacak ambalaj malzemeleri ile büyük eşyaların demonte ve montajı için gerekecek marangozluk alet ve ekipmanları bulunmaktadır.

Keşan Evden Eve Nakliyat Hendek Evden Eve Nakliyat Lüleburgaz Evden Eve Nakliyat Hatay Evden Eve Nakliyat Karasu Evden Eve Nakliyat