araçlar

Evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetlerimizde tamamı firmamıza ait olan araçlar kullanılmaktadır. Nakliye araçlarımız kapalı çelik kasalıdır ve tamamen ev nakliyesi ihtiyaçlarına göre tasarlanmış kasa içi yapısına sahip kamyonlardan oluşmaktadır. Kamyonlarımız her boyutta evin eşyasını rahatlıkla taşıyabilecek kadar geniş ve uzun kasalara sahip bulunmaktadır.

nakliye araçlarımız

Kamyonlarımızın kasa içleri ev ve ofis eşyalarının her türlü güvenliği düşünülerek tasarlanmıştır ve bu şekilde güvenli, sarsıntısız ve sorunuz bir taşıma işlemi gerçekleşmektedir. Önce güvenlik ilkesiyle hareket eden ve sürekli bu doğrultudaki gelişmeleri takip edip uygulayan evden eve nakliyat firmamız ile kolaylıkla ve güven içinde taşınabilirsiniz. Nakliyat araçlarımızda her zaman en iyi ambalaj malzemeleri hazır olarak bulunmaktadır. Ayrıca büyük eşyalarınızın sökülmesi ve tekrar montajının yapılması için gereken tüm marangozluk alet ve ekipmanlarımız da mevcuttur.

Nakliye Araçlarımız

nakliye araçlarımız

Tüm nakliye hizmetlerinde firmamıza ait araçları kullanmakta olduğumuz gibi, asansörlü taşımacılık hizmetinde de kendimize ait asansör aracımızı kullanmaktayız. Eşyalarınızın alınacağı ve aktarılacağı evlerin binalarının uygun olması durumunda bu hizmetimizden de yararlanarak daha kısa sürede taşınmanız mümkün olmaktadır. Evden eve nakliyat firmamız, taşıma işlemlerinde her zaman çağın gerektirdiği yeniliklere derhal uyum sağlamakta ve müşterilerini mümkün olan en kaliteli hizmet ile karşılaştırmaktadır.

nakliye araçlarımız

nakliye araçlarımız